شخصی مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ شهر تهران با بیان اینکه تمامی فعالیت‌های آموزشی و امتحانات پایان سال مدرسه‌ای که در آن گروهی از دانش‌آموزان مورد تعرض و آزار جنسی قرار گرفته بودند زیر نظر ناظر مقیم در حال...

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ شهر تهران با بیان اینکه تمامی فعالیت‌های آموزشی و امتحانات پایان سال مدرسه‌ای که در آن گروهی از دانش‌آموزان مورد تعرض و آزار جنسی قرار گرفته بودند زیر نظر ناظر مقیم در حال برگزاری است، درباره شمار دانش آموزان قربانی شده با توجه به تناقضات آماری مطرح شده گفت: آنچه که ما فعلا در پیگیری اولیه به آن رسیدیم آزار سه تا چهار دانش آموز بوده که البته هنوز به صورت قطعی مشخص نیست و باید منتظر بررسی دقیق و اعلام نهایی از سوی مراجع قضایی باشیم.

۱۱۶   ۲   ۰  

برگزاری امتحانات با استقرار ناظر مقیم/ دانش‌آموزان قربانی درحال شناسایی

شخصی دلار قیمت شیشه را ۳برابر کرد؛ چرخش معتادان به تریاک یا گل؟!

دلار قیمت شیشه را ۳برابر کرد؛ چرخش معتادان به تریاک یا گل؟!

۱۷۶   ۲   ۰  

ببین دلار با ما چه کرد؟

آیدا (مدیریتی) صفاری رابطه مالی میان برخی از ارائه‌کنندگان خدمات درمانی با شرکت‌های فروشنده تجهیزات پزشکی و یا دارویی موضوعی ناراحت‌کننده و هشداردهنده است

رابطه مالی میان برخی از ارائه‌کنندگان خدمات درمانی با شرکت‌های فروشنده تجهیزات پزشکی و یا دارویی موضوعی ناراحت‌کننده و هشداردهنده است

۹۰   ۰   ۰  

ماجرای رشوه شرکت‌های تجهیزات پزشکی به پزشکان

آیدا (مدیریتی) صفاری استاندار خوزستان در جلسه شورای مسکن خوزستان با انتقاد از روند فعالیت بانک‌ها در استان گفت: عملی نشدن سیاست‌های دولت نحوه عملکرد همه ما را زیر سوال می‌برد.

استاندار خوزستان در جلسه شورای مسکن خوزستان با انتقاد از روند فعالیت بانک‌ها در استان گفت: عملی نشدن سیاست‌های دولت نحوه عملکرد همه ما را زیر سوال می‌برد.

۱۴۸   ۰   ۰  

در جلسه شورای مسکن خوزستان مطرح شد انتقاد استاندار خوزستان از بانک‌های دولتی و فرمانداران

آیدا (مدیریتی) صفاری معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش اعمال قانون موتور سیکلت‌های متخلف در روز گذشته خبر داد.

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش اعمال قانون موتور سیکلت‌های متخلف در روز گذشته خبر داد.

۱۵۴   ۱   ۰  

برخورد پلیس با موتور سیکلت سواران متخلف افزایش یافت/ تخلفات حادثه ساز زیر ذره بین

آیدا (مدیریتی) صفاری ابوالفضل پوروفایی، رئیس کانون شوراهای اسلامی کار استان مرکزی و نایب‌رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور، در‌این‌باره می‌گوید: روز دوشنبه کارگران شرکت هپکو برای ساعاتی در نزدیکی پل شهید بختیاری...

ابوالفضل پوروفایی، رئیس کانون شوراهای اسلامی کار استان مرکزی و نایب‌رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور، در‌این‌باره می‌گوید: روز دوشنبه کارگران شرکت هپکو برای ساعاتی در نزدیکی پل شهید بختیاری روی مسیر راه‌آهن شمال- جنوب تجمع کردند. اعتراض عمده این کارگران هم معوقات مزدی و فعالیت‌نکردن شرکت هپکو بود.

۱۱۴   ۰   ۰  

ماجرای تجمع کارگران اراکی روی ریل راه آهن

آیدا (مدیریتی) صفاری روز گذشته مردم روانسر در استان کرمانشاه، با پشت کردن به مراسم اعدام در ملاء عام مرد روانسری که متهم به قتل بود، با تجمع مسالمت آمیز و چند صد نفری جلوی درب منزل صاحب دم، از پدر و مادر مقتول رضایت...

روز گذشته مردم روانسر در استان کرمانشاه، با پشت کردن به مراسم اعدام در ملاء عام مرد روانسری که متهم به قتل بود، با تجمع مسالمت آمیز و چند صد نفری جلوی درب منزل صاحب دم، از پدر و مادر مقتول رضایت گرفتند تا مراسم اعدام در ملاء عام برگزار نگردد.

۱۶۶   ۰   ۰  

مردم روانسر جلوی اعدام در ملاء عام را گرفتند

آیدا (مدیریتی) صفاری علی کریمی اصل معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران بابیان اینکه خدمات مشاوره در کمیته امداد مکمل سایر خدمات حمایتی است، گفت: از وظایف مشاوران کمیته امداد راهنمایی و هدایت مددجویانی است...

علی کریمی اصل معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران بابیان اینکه خدمات مشاوره در کمیته امداد مکمل سایر خدمات حمایتی است، گفت: از وظایف مشاوران کمیته امداد راهنمایی و هدایت مددجویانی است که در شرایط اختلالات روحی، روانی، عاطفی و اجتماعی قرار دارند.

۱۹۶   ۰   ۰  

تشویق زنان بدون همسر به ازدواج مجدد/ ۱۷۶ زن سرپرست خانوار دوباره ازدواج کردند

آیدا (مدیریتی) صفاری سخنگوی شورای شهر تهران از آغاز تشریح برنامه‌های کاندیدای شهرداری تهران در جلسه فردا خبر داد و گفت: از میان این تعداد دو تعیین می‌شوند که در نهایت یک نفر در روز 23 اردیبهشت ماه به عنوان شهردار تهران...

سخنگوی شورای شهر تهران از آغاز تشریح برنامه‌های کاندیدای شهرداری تهران در جلسه فردا خبر داد و گفت: از میان این تعداد دو تعیین می‌شوند که در نهایت یک نفر در روز 23 اردیبهشت ماه به عنوان شهردار تهران انتخاب می‌شود.

۲۱۵   ۲   ۰  

آغاز رقابت 7 کاندیدای شهرداری تهران ازفردا/هنوزنامه رسمی کناره‌گیری انصاری لاری به شورا نرسیده

آیدا (مدیریتی) صفاری دستور جلسه شورای شهر در پی انصراف یکی از کاندیداهای شهرداری تهران تغییر کرد.

دستور جلسه شورای شهر در پی انصراف یکی از کاندیداهای شهرداری تهران تغییر کرد.

۱۳۲   ۱   ۰  

تغییر در دستورجلسه شورا در پی انصراف یکی از کاندیداهای شهرداری

آیدا (مدیریتی) صفاری رئیس‌ دانشگاه آزاداسلامی گفت: امروز ۲۰ هزار نفر دانشجوی دکترای بیکار و ۴۷ هزار نفر مشغول به تحصیل در مقطع دکتری در سطح کشور داریم.

رئیس‌ دانشگاه آزاداسلامی گفت: امروز ۲۰ هزار نفر دانشجوی دکترای بیکار و ۴۷ هزار نفر مشغول به تحصیل در مقطع دکتری در سطح کشور داریم.

۳۲۳   ۴   ۰  

وجود ۲۰ هزار دانشجوی دکترای بیکار در کشور

آیدا (مدیریتی) صفاری وزیر آموزش و پرورش حذف آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی را عاملی برای بازگشت نشاط و شادابی به دانش آموزان دانست

وزیر آموزش و پرورش حذف آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی را عاملی برای بازگشت نشاط و شادابی به دانش آموزان دانست

۲۲۸   ۰   ۰  

مدارس تیزهوشان در ۳ سال آینده حذف می‌شوند

آیدا (مدیریتی) صفاری نماینده مردم کردکوی و ترکمن در مجلس شرکت آسمان را دارای مشکلات مدیریتی دانست و گفت: حداقل انتظار ما این است که مدیرعامل شرکت آسمان به دلیل مشکلات مدیریتی استعفا دهد.

نماینده مردم کردکوی و ترکمن در مجلس شرکت آسمان را دارای مشکلات مدیریتی دانست و گفت: حداقل انتظار ما این است که مدیرعامل شرکت آسمان به دلیل مشکلات مدیریتی استعفا دهد.

۲۳۹   ۰   ۰  

نورقلی پور: مدیرعامل شرکت آسمان استعفا دهد

آیدا (مدیریتی) صفاری معاون نظارت شورای شهر تهران از تصویب افزایش 20 درصدی نرخ کرایه مترو برای سال آینده در کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران خبر داد.

معاون نظارت شورای شهر تهران از تصویب افزایش 20 درصدی نرخ کرایه مترو برای سال آینده در کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران خبر داد.

۲۳۸   ۱   ۰  

افزایش نرخ بلیت مترو در انتظار رأی شورای شهر

آیدا (مدیریتی) صفاری رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از حضور خانواده جان باختگان حادثه نفتکش سانچی به منظور پیگیری وضعیت اجساد این حادثه در فراکسیون زنان خبر داد و گفت: مطالبات و حقوق خانواده جان باختگان این حادثه...

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از حضور خانواده جان باختگان حادثه نفتکش سانچی به منظور پیگیری وضعیت اجساد این حادثه در فراکسیون زنان خبر داد و گفت: مطالبات و حقوق خانواده جان باختگان این حادثه پیگیری می شود

۲۵۱   ۰   ۰  

پیگیری مطالبات خانواده قربانیان حادثه سانچی

آیدا (مدیریتی) صفاری سخنگوی اورژانس کشور از سرمازدگی برخی شهروندان در پایتخت خبر داد.

سخنگوی اورژانس کشور از سرمازدگی برخی شهروندان در پایتخت خبر داد.

۲۷۶   ۰   ۰  

برف، جان یک نفر را در تهران گرفت

آیدا (مدیریتی) صفاری مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۸۱۵ هزار داوطلب در آزمون سراسری ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان تا آخر وقت فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۸۱۵ هزار داوطلب در آزمون سراسری ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان تا آخر وقت فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

۲۳۱   ۰   ۰  

آخرین مهلت نام نویسی در کنکور ۹۷

آیدا (مدیریتی) صفاری مردی که ۱۱ سال قبل در یک آموزشگاه رانندگی دو نفر از دوستانش را به گلوله بسته و به دو بار قصاص محکوم شده بود با جلب رضایت یکی از قربانیان دیروز از جنبه عمومی جرم محاکمه شد. وی گفت اولیاء دم دومین...

مردی که ۱۱ سال قبل در یک آموزشگاه رانندگی دو نفر از دوستانش را به گلوله بسته و به دو بار قصاص محکوم شده بود با جلب رضایت یکی از قربانیان دیروز از جنبه عمومی جرم محاکمه شد. وی گفت اولیاء دم دومین قربانی نیز اعلام کرده اند با دریافت دیه ۵۰۰ میلیونی حاضر به گذشت هستند.

۲۶۲   ۰   ۰  

عامل قتل عام در آموزشگاه رانندگی 500 میلیون تومان داد و اعدام نشد

آیدا (مدیریتی) صفاری با گذشت 5 روز از بروز اعتراضات در برخی مناطق ایران به مشکلات اقتصادی و علی‌رغم سوء استفاده برخی افراد فرصت طلب و اغتشاشگر از آن، اینک فاصله معناداری میان جماعت معترض به اوضاع معیشتی و اغتشاشگران...

با گذشت 5 روز از بروز اعتراضات در برخی مناطق ایران به مشکلات اقتصادی و علی‌رغم سوء استفاده برخی افراد فرصت طلب و اغتشاشگر از آن، اینک فاصله معناداری میان جماعت معترض به اوضاع معیشتی و اغتشاشگران ایجاد شده است.

۱۹۰   ۰   ۰  

کشته های مشکوک حاصل 5 روز اغتشاش

آیدا (مدیریتی) صفاری کاروان خودروی استاندار استان تعز یمن هدف یک حمله تروریستی قرار گرفت. وی از ترورجان سالم به در برد ولی یکی از محافظان او کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

کاروان خودروی استاندار استان تعز یمن هدف یک حمله تروریستی قرار گرفت. وی از ترورجان سالم به در برد ولی یکی از محافظان او کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

۱۲۵   ۰   ۰  

ترور نافرجام استاندارآخرین اخبار

پربازدیدترین ها