فراخوان پژوهشی سال 1396 سازمان سینمایی اعلام شد

فراخوان پژوهشی سال 1396 سازمان سینمایی اعلام شد

از سوی معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی، فراخوان پژوهشی سال ۱۳۹۶ سازمان سینمایی اعلام و پایان مهرماه به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار مشخص شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری، معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان سینمایی در نظر دارد اولویت های پژوهشی خود را با در سال 1396 به انجام رساند. بر همین مبنا، از تمامی صاحبنظران، اندیشمندان، استادان و پژوهشگران سینمایی و غیر سینمایی دعوت به عمل می‌آید، پیشنهادهای پژوهشی خود را با محوریت عناوین سی‌و شش‌گانه تعیین شده و یا زیر مجموعه آنها (مسایل مرتبط با عناوین) در قالب پژوهش‌های بنیادی، توسعه‌ای یا کاربردی تا پایان مهر 1396 به این معاونت ارسال نمایند.


براساس این خبر، متقاضیان شرکت در جایزه پژوهش سال سینمایی، میتوانند با مراجعه به سایت معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی به نشانی  apf.fahang.gov.it/fa/deputy/appliedresearch/declarationofresearch ضمن آگاهی از شرایط و ضوابط حضور در این رویداد پژوهشی اطلاعات لازم را کسب کنند.


متقاضیان پس از تکمیل کامل فرم پیشنهادی طرح، فرم مربوطه را همراه با نامه رسمی به معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی از طریق آدرس الکترونیکی res@farhang.gov.ir یا بصورت حضوری به آدرس: خیابان فاطمی غربی- بین خیابان کارگر و سیندخت- پلاک 224 - معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی ارائه کنند.


لازم به توضیح است، آخرین مهلت دریافت طرح واره‌ها پایان مهر 96 خواهد بود.