دستگیری ۳۲۹ سارق و ۱۶۱ خرده فروش مواد در طرح رعد

دستگیری ۳۲۹ سارق و ۱۶۱ خرده فروش مواد در طرح رعد

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ از پایان دومین مرحله اجرای طرح رعد در پلیس پیشگیری خبر داد و افزود: با اجرای این طرح ۳۲۹ نفر سارق و ۱۶۱ نفر خرده فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

طرح موسوم به رعد در کلانتری ها و سرکلانتری های تهران بزرگ با هدایت پلیس پیشگیری برگزار می شود که طی آن کلانتری ها موظفند در محدوده حوزه استحفاظی خود تمامی جرایم خرد از جمله برخورد با مزاحمین نوامیس، دستگیری خرده فروشان مواد مخدر، دستگیری سارقان داخل خودرو و همچنین معتادان متجاهر را دستگیر و با مجرمان برخورد کنند.


بنابراین گزارش دومین مرحله طرح رعد در تمامی کلانتری ها و سرکلانتری های تهران بزرگ برگزار شد و صبح امروز نمایشگاهی از دستاوردهای ماموران کلانتری و کشفیات ماموران پلیس در محل فرماندهی انتظامی تهران برگزار شد که به موجب آن تمام اموال کشف شده از متهمان از جمله مشروبات الکلی، خودورهای مسروقه و باندهای خودرو، البسه قاچاق، موتورسیکلت و ماشین های مسروقه در معرض دید خبرنگاران و اصحاب رسانه قرار گرفت.


به گفته معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ طرح رعد تا پایان سال جاری در تمام کلانتری های سطح تهران دنبال می شود و هر دوهفته یکبار کشفیات اجرای این طرح اطلاع رسانی خواهد شد.