۱۱۷ گلزار شهدای تهران| مادر شهیدان شریعتی به فرزندانش پیوست

گلزار شهدای تهران| مادر شهیدان شریعتی به فرزندانش پیوست

مادر شهیدان جواد ، فواد و محمد شریعتی پس از تحمل سال‌ها فراغ به فرزندانش پیوست و آسمانی شد.

مراسم تشییع پیکر مطهر بتول احسن پور مادر شهیدان جواد ، فواد و محمد شریعتی صبح امروز با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران طی مراسم باشکوهی تشییع و در قطعه ایثارگران آرام گرفت. به همین مناسبت مراسم ختمی روز چهارشنبه 25 بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه امیرالمومنین (ع) واقع در دولت آباد بلوار قدس برگزار می گردد. همچنین مراسم زنانه در حسینیه الزهرا(س) در همان زمان منعقد می باشد.


شهیدان جواد ، فواد و محمد شریعتی در سال 1360 توسط رژیم بعثی عراق در شهر بغداد به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و همان جا به خاک سپرده شدند.


جانباز شهید محمدرضا هاشمی آسمانی شد


جانباز شهید محمدرضا هاشمی پس از سالها درد و رنج ناشی از عوارض جانبازی به همرزمان شهیدش پیوست.


مراسم تشییع پیکر جانباز شهید فردا پنج شنبه 26 بهمن ماه از خیابان نبردجنوبی-خیابان آقاجانلو- نبش گلستان هفتم ساعت 10 صبح برگزار می گردد و با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران طی مراسم باشکوهی تشییع و در قطعه شهدای بهشت زهرای تهران در کنار همرزمانش آرام می گیرد.همچنین مراسم ختمی در روز جمعه در مسجد القرآن واقع در خیابان نبردجنوبی خیابان ده حقی روبروی دانشگاه واحد جنوب خیابان شاهد از ساعت 15 الی 16/30 برگزار می‌شود.


جانباز شهید محمدرضا هاشمی متولد 1339 در سال 1361 و در عملیات آزادسازی خرمشهر به درجه رفیع جانبازی نائل آمد. و از این شهید والامقام چهارفرزند به یادگار مانده است.


عهد و پیمان دانش آموزان تهرانی با شهدا


مراسم هم عهدی با شهدا با حضور 1100 دانش آموز دختر از مناطق 6و7و21 شهر تهران و با روایتگری  علی حسنی یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و پخش کلیپ شهدا و اجرای مسابقه توسط حجت الاسلام و المسلمین میرغفاری و نیز با اجرای گروه سرود دانش آموزان منطقه 7 تهران صبح امروز در مهدیه شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد.


در پایان این مراسم دانش آموزان به گروه های مختلفی تقسیم شده و همراه با راویان جنگ بر سر مزار شهدای شاخص حضور یافته و ضمن ادای احترام  یاد و خاطره شان را گرامی داشتند.


جانباز شهید کوروش سیرتی آسمانی شد


پیکر مطهر جانباز شهید کوروش سیرتی پس از تشییع در تهران عصر دیروز باحضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران طی مراسم باشکوهی در شهر لاهیجان تشییع و در مقبره شهدای آسید محمد آرام می گیرد. جانباز 70 درصد شهید کوروش سیرتی متولد 1346 در اواخر سال 1366 در منطقه عملیاتی ماووت عراق به درجه رفیع جانبازی نائل آمد و از این شهید والامقام دو فرزند پسر به یادگار مانده است.


تاریخ ویرایش: 1397/2/28

تاریخ انقضا: 9378/10/13